Twój doradca techniczny i dostawca markowych olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych

MARCOM Mirosław Zychowicz jest firmą handlową, działającą na rynku środków smarowych od 2000 r. Prowadzimy hurtową sprzedaż olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych do pojazdów, maszyn roboczych, lokomotyw i urządzeń przemysłowych.

W ofercie mamy również filtry i opony do samochodów ciężarowych i maszyn roboczych. 

Dostarczamy środki smarowe do kilkuset firm z wielu sektorów przemysłu jednocześnie służąc pomocą w doborze i doradztwie technicznym naszym klientom.

Dystrybucja, dostawcy, partnerzy

Shell Oils Distributor.png

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami środków smarowych. W 2019r. uzyskaliśmy status strategicznego dystrybutora olejów Shell - wiodącego producenta środków smarowych na świecie.

Od 2000r. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produków AVIA/Silesia Oil. Naszymi dostawcami są również producenci lub oficjalni dystrybutorzy takich marek jak: 

  • Chevron Texaco
  • Mobil
  • Total
  • Castrol
  • Fuchs
  • Ravenol Oil

Oferta

W naszej ofercie posiadamy markowe oleje i smary wielu renomowanych producentów. Jesteśmy właścicielem własnej marki olejowej Syntmar i Syntcool - chłodziwa do obróbki skrawaniem.

Oferujemy smary plastyczne i chemię techniczną do wielu różnorodnych i specjalnych zastosowań, płyny eksploatacyjne (chłodzące, hamulcowe i inne) oraz oleje (chłodziwa) do obróbki skrawaniem.

Nasi pracownicy pomogą w doborze właściwego środka smarnego, zapewnią wsparcie w zakresie doradztwa technicznego, aplikacj i szkoleń pracowników z zakresu gospodarki smarowniczej. Nasza oferta obejmuje również monitoring stanu środka smarnego dzięki Shell Lube Analyst - wykonywanie badań laboratoryjnych i sporządzanie raportów o stanie oleju i/lub urządzenia.

Współpracujemy z:

Shell_logo.svg
avia-silesia-oil.png
texaco_logo.png
Mobil TM Logo.png
total-energies.png
castrol.png
fuchs.png
ravenol.jpeg
gli-therm-logo3.webp
kluber.png